Defendo

Pravidelné tréninky Defendo.
- vhodné i pro úplné začátečníky 
- úterý, čtvrtek - od 19:00
- tělocvična Local gym, blízko výstaviště
- s sebou oblečení do tělocvičny a vodu
Nabízíme kvalitní trénink vedený v pohodové a přátelské atmosféře pod vedením certifikovaných instruktorů organizace Saario Academy. 
Defendo poskytuje účinnost pomocí jednoduchosti. Systém nabízí rozumné množství technik a tak není obtížné se ho naučit. Komplexní obranné postupy jsou pak plně využitelné při řešení širokého spektra sebeobranných problémů. 

Je výhodnější bojový systém, který pracuje s předvídatelnými útoky v tělocvičně a honosí se stovkami, možná až tisíci technikami? Nebo systém s několika technikami, který je přizpůsoben rizikům moderní ulice.

Defendo je evropský systém efektivní sebeobrany vyvinutý Jyrki Saariem. Je založeno na nejúčinnějších technikách několika odlišných bojových umění. Cílem výuky Defenda je jednoduchá, realistická a přitom komplexní sebeobrana pro každého.

Defendo poskytuje účinnost pomocí jednoduchosti. Systém nabízí rozumné množství technik a tak není obtížné se ho naučit. Komplexní obranné postupy jsou pak plně využitelné při řešení širokého spektra sebeobranných problémů.

Čím méně technik se musíte naučit, tím více je budete mít zafixované a zautomatizované.

Defendo je ucelený moderní systém sebeobrany s minimálním počtem technik, založený na výsledcích vědeckých zkoumání. Bojové techniky jsou podobné, jako v mnoha jiných bojových sportech a bojových uměních, avšak to, co odlišuje Defendo od ostatních, je modernost a výběr technik a způsob tréninkových metod.

obsahuje pouze 65 technik, které lze přizpůsobit různým situacím

– pracuje s přirozenými reakcemi lidského těla

Výhody intuitivních reakcí na základě takto naučených metod oceníte hlavně ve vysoce stresových situacích. Techniky Defendo byly během let vylepšovány a přizpůsobovány novým potřebám. Pouze ty techniky, které byly vyzkoušeny, zůstaly v systému zachovány, ostatní zbytečné a nejisté byly vypuštěny. Do vzniku a rozvoje Defenda bylo vloženo mnoho let úsilí, aby bylo zaručeno, že žádná technika nezklame v nebezpečné situaci.

Trénink Defendo může být i skvělým doplňkem k jinému bojovému umění nebo bojovému sportu – bude poskytovat spojení již získaných bojových dovedností s bojovými taktikami, které jsou přizpůsobené k reakci na pouliční útoky.

– moderní způsob sebeobrany

– založený na osobních zkušenostech

– pouze ověřené a funkční techniky

– mezinárodně uznávaný jako jedna z nejúčinnějších metod sebeobrany na světě

– omezené množství technik umožňující důkladný nácvik a rozvoj mentální síly

jsd_black

 

 
What-is-Scandinavian-Defendo_