Tréninky

Rozšiřte řady naší tréninkové skupiny.

  • Nabízíme možnost soukromých lekcí
  • Nabízíme možnost tréninku formou víkendových miniseminářů ve vašem městě

Rozpis tréninků platný od 1.1.2023; časy se mohou změnit:

PONDĚLÍ – Český Krumlov

18:30 – 19:30  Defendo – začátečníci


ÚTERÝ – České Budějovice

19:00 – 20:00  Defendo


ČTVRTEK – České Budějovice

19:00 – 20:00  Defendo


NEDĚLE

19:00 – 20:00 – soukromé hodiny

 

Ceník

Jednorázový vstup 200,- Kč.


Soukromé hodiny (Defendo nebo Krav Maga):
1 – 4 osoby. Cena dle dohody. Cena se skládá z nákladů na tělocvičnu a platu instruktora. Trénink je možné dohodnout i v dopoledních hodinách.

Průběžné přihlašování je možné přes vytvořenou událost na našich FB stránkách https://www.facebook.com/defendocb/, nebo přes FB Messenger, pomocí SMS na tel. čísle 776872363 nebo 723548434,   nebo na e-mailu defendocb@seznam.cz.

Každý účastník platbou za tréninky souhlasí s tím, že trénuje na vlastní nebezpečí, a je povinen dbát pokynů instruktorů. Dále každý účastník souhlasí s tím, že případné zranění je hrazeno z jeho vlastního pojištění.

Požadujeme čistý trestní rejstřík.

 

Co si vybrat – Defendo nebo Classic Krav Maga?

Žijeme ve velmi dynamické době, kdy se vše velmi rychle vyvíjí, včetně lidské tvořivosti. Bohužel i v tom smyslu, pokud jde o násilí.

Defendo jako novější systém nabízí nový pohled na některé typy hrozeb. To ovšem neznamená, že by Krav Maga byl špatným systémem – oba systémy jsou založeny na minimálním počtu technik s maximální účinností. Defendo klade větší důraz na boj v těsném kontaktu, zatímco Krav Maga pracuje s větší vzdáleností.

Takže který systém si pro sebe vybrat? Přijďte na oba tréninky a vyzkoušejte si, který systém vám lépe vyhovuje. Oba systémy učíme jako jediní v ČR v rámci mezinárodní organizace Saario Academy.